צריכים הלוואה?

צריכים הלוואה? תקבלו בקלות במידה ואתם עומדים במינימום קריטריונים שאנו מבקשים

עבודה לפחות שלושה חודשים, חשבון בנק פעיל.

מחפשים הלוואה ולא בטוחים ממי לקחת? בואו אלינו, אל SOS הלוואות, וקבלו את ההלוואה שאתם צריכים. SOS הלוואות היא חברה ותיקה למתן יעוץ פיננסי והלוואות, אשר מעניקה הלוואות ללא ערבים וללא צורך בביטחונות, בלי בירוקרטיה ותוך זמן קצר. SOS עושה זאת כבר 27 שנים בקירוב ולאורך השנים העניקה אינספור הלוואות נוחות לאלפי משפחות בישראל.

הלוואות מבלי להערים קשיים

SOS  הלוואות מעניקה הלוואות עד 25,000 ₪ לכל מי שצריך, לקבלת הלוואה לחצו עכשיו ללא קשר לאשראי הניתן למבקש ההלוואה בחשבון הבנק שלו, ומבלי להערים קשיים. SOS עושה כל שביכולתה על מנת להימנע מבירוקרטיה מיותרת. נהפוך הוא, מטרתה של SOS הלוואות היא להקל על לקוחותיה את הליך קבלת ההלוואה ככל שניתן. למרות זאת, כל אדם שפונה ל-SOS  הלוואות יקבל יעוץ פיננסי בטרם תינתן לו ההלוואה, וזאת על מנת שידע לבחור את ההלוואה הנכונה לו ביותר מבין האפשרויות המוצעות.

הלוואות מאושרות על ידי האוצר

הלוואות עד 25,000 ₪ ללא בטחונות וערבים עשויות להיות פתרון יעיל במצבים בהם אנו נחוצים למזומנים מהירים. מחד, מדובר בסכום לא גדול מאוד שלא קשה להחזיר באמצעות פריסה רחבה, ומאידך אפשר לעשות לא מעט ב-25,000 שקלים. אז מה ניתן לעשות ב-25,000 שקלים? המון- להחזיר הלוואה ישנה, לנסוע לחופשה מפנקת, לערוך מסיבה משפחתית, לעשות שיפוץ בבית, לקנות מוצרי חשמל חדשים, להחליף רכב ועוד כהנה וכהנה אפשרויות. בנוסף ומעבר לכל, חשוב לנו שתדעו שההלוואות שלנו מאושרות ע"י משרד האוצר.

הלוואות נוחות ואחראיות

לנו ב-SOS הלוואות חשוב להיות אחראים כלפי הלקוחות שלנו ולכן בטרם תינתן הלוואה, אנו מרגישים מחויבים להעניק ללקוחות גם יעוץ מסודר ואחראי, אשר יאפשר להם לראות את התמונה בשלמותה, ועל ידי כך יסייע להם לבחור את ההלוואה הנכונה ביותר. למה הכוונה? ראוי לבחור בסכום הנכון, לא פחות מדי ולא יותר מדי. רצוי גם להעריך נכונה מהו כושר ההחזר הכספי של לווה מדי חודש. אנחנו ב- SOS הלוואות דואגים לסייע ללווים שלנו ולהעניק להם יעוץ נכון, כך שההלוואה שתינתן תותאם ליכולותיהם.