פרופיל חברה

מימון לעסקים א. שחר היא חברה המציעה סל שלם של שירותים לעסקים החל בשירותי ייעוץ עסקי וכלה בשירותי מימון וגיוס כספי הלוואות ואשראי לעסק. חברת א. שחר פעילה מזה שנים ארוכות בשוק זה, ומציעה את שירותיה לבסיס לקוחות רחב של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים מכל רחבי הארץ, ומכל ענפי התעשייה והמשק.

ניסיון עשיר

לחברת א. שחר ניסיון עם חברות בתחום הקמעונות, FMCG, פרמצבטיקה, בטחון, טכנולוגיה, הייטק, תעשייה, אופנה, שירותים מקצועיים ומקצועות חופשיים ועוד. לרשותנו מאגר עצום של ידע שנצבר בחברה לאורך שנים ארוכות של פעילות, וכן ניסיון רב שנים העומד לרשותנו בכל ניתוח של עסק, ובניית מתווה הצמיחה וההצלחה הטוב ביותר עבורו על פי המאפיינים הספציפיים שלו.

פעילות החברה מבוססת ונשענת על צוות של מקצועני ייעוץ עסקי המגיעים מרקע של ייעוץ, ניהול, פיננסים ושיווק, ומייצרים את הצוות האולטימטיבי עם תמהיל רחב ומגוון של תחומי ידע הבאים כולם לידי ביטוי בכל משימת ייעוץ לכל לקוח ולקוח. חברת א. שחר מסייעת לכל עסק באיפיון הפעילות העסקית, איפיון האתגרים המרכזיים וגיבוש מתווה ההצלחה המיטבי עבורו.

ניתוח פעילות

במסגרת תהליכי הייעוץ וגיוס המימון שמבצעת החברה, מתבצע תהליך שיטתי וסדור של ניתוח פעילות הליבה של החברה, ניתוח הסביבה התחרותית והסביבה העסקית, ניתוח שרשרת הערך של החברה וביצוע מחקר מקיף סביב הנושאים הנדרשים. בהמשך הדרך, מגובשות מספר חלופות הנבחנות על פי מספר תרחישים אפשריים שונים לקראת התכנסות אל המתווה האולטימטיבי שיוצג ללקוח.

חברת א. שחר מציעה גם תהליך של ליווי עסקי לאחר משימת הייעוץ. אנו מספקים ליווי לבעל העסק ודואגים לכך שהתכנית תיושם ככתבה וכלשונה, מסייעים לבעל העסק לצלוח אתגרים, וכן מסייעים בגיוס המימון הנדרש באמצעות קרנות וגופי אשראי שונים ומגוונים הפעילים בשוק ההון והאשראי בישראל, תוך הקפדה על מציאת תמהיל המימון הטוב ביותר עבור העסק.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום לצורך קביעת פגישת היכרות, לקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם, ולגלות כיצד יכולה חברת מימון לעסקים א. שחר לסייע לכם להוביל את העסק שלכם להצלחה.