הלוואות לעסקים

בין שאתם הבעלים הגאים של עסק קמעונאי קטן, ובין שאתם הבעלים או המנכ"לים של עסק בינוני או גדול בכל תחום פעילות אחר, אתם לבטח כבר יודעים שהלוואות ואשראי הם חלק בלתי נפרד מתהליך ניהול העסק. מרבית הפעילויות העסקיות אותן אתם מיישמים ממומנות על ידי הפעילות השוטפת, אך מעת לעת נוצר צורך לבצע שורה של מהלכים עסקיים כבדי משקל המיועדים לשמר את העסק מחד, או לקדם אותו לגבהים חדשים מאידך.

במצבים אלה, הדרך היחידה למימוש אותם מהלכים היא השגת משאבים כספיים נדרשים ממקורות חיצוניים המסוגלים להעמיד לרשותכם את סכומי הכסף הנדרשים להשקעות בעסק. אם אתם חושבים שהמקום היחיד שבו אתם יכולים לקבל השקעה הוא סניף הבנק בו אתם מנהלים את חשבון העובר ושב של העסק, אתם רוצים לחשוב על כך שוב, ואתם רוצים לפנות עוד היום לחברת מימון לעסקים א. שחר.

שירותי הלוואות לעסקים

חברת א. שחר מספקת שורה ארוכה של שירותי הלוואות לעסקים בכל הגדלים, מכל הסוגים ולכל מטרה. אנו מקיימים מערכות יחסים עסקיות עם שורה של גופי אשראי בישראל לרבות בנקים מסחריים, קרנות פנסיה, השתלמות, והשקעה, קרנות ממשלתיות וציבוריות, קרנות פרטיות, חברות אשראי, חברות ביטוח ועוד, ומסוגלים להעמיד לרשותכם את חבילת האשראי האטרקטיבית ביותר שניתן למצוא בשוק בכל רגע נתון.

צוות מקצועי

פעילות הלוואות לעסקים בחברת א. שחר מבוססת על צוות מקצועי של אנשי פיננסים מיומנים ובעלי רקורד עשיר בעולם האשראי לעסקים, אנשי מקצוע המבצעים ניתוח של הצרכים הפיננסיים שלכם, וגוזרים תכנית הלוואה יסודית ומפורטת שתעניק לכם תמונה מלאה לגבי ההלוואה לה אתם זקוקים, ולגבי תמונת ההחזר שיהיה עליכם לעמוד בה לאורך תקופת ההחזר.

אנו מכירים היטב את כל תנאי שוק האשראי ושוק ההון בישראל בכל רגע נתון, ומכירים לעומק את כל תנאי האשראי המוצעים על ידי השחקנים השונים הפעילים בשוק זה, מה שמאפשר לנו לבנות עבורכם את תמהיל ההלוואה האטרקטיבי ביותר במהירות הרבה ביותר, ובתנאים הטובים ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום, ותוכלו לקבל את כספי ההלוואה הדרושים לכם כבר בתוך זמן קצר.